Українська академія

Перукарського мистецтва та декоративної косметики

Лео Пасаж,

засновник Pivot Point

Навчальний метод Pivot Point розроблено в Центрі Досліджень та Розвитку Pivot Point у Чикаго за участю висококваліфікованих фахівців: художників, вчених, педагогів, перукарів-професіоналів.

На початку 60-х років американець голландського походження Лео Пасаж мав усього лише маленьку перукарню в центрі Чикаго. Але це не завадило йому зробити відкриття, яке згодом підкорило весь світ. Спостережливий перукар дійшов висновку, що в основі моделювання зачіски лежить не інтуїція майстра, а чітка та логічно вивірена схема. Практично будь-яка комбінація ґрунтується на своїй точці відліку: масивна стрижка, градуювання, рівномірні й прогресивні шари. Це означає, що, не зважаючи на примхливість та екстравагантність моди, вона вже заздалегідь запрограмована.

Запатентувавши своє відкриття як метод Pivot Point (точка відліку), Лео Пасаж став одним із найяскравіших представників перукарської справи.

Система настільки досконала, що у деяких країнах її взято за основу державної системи професійної підготовки перукарів.

Навчання перукарів за методом Pivot Point засноване на системі тренувань на манекенах, що дозволяє відпрацьовувати всі види техніки без залучення клієнтів. Метод навчання передбачає покази, презентації, використання аудіовізуальних засобів, проведення семінарів, лекцій, майстер-класів.

 

 

Напевно, всі вже звикли до викладачів вузів, які займаються викладанням, не маючи жодного досвіду практичного застосування своїх знань. Та чи спроможний такий теоретик підготувати справді висококваліфікованого спеціаліста?

Професори та доценти Української академії краси активно реалізують на практиці свої знання, які здобули в Міжнародних центрах індустрії моди , Італії, США, Німеччини, Росії. Вони є переможцями всесвітньовідомих фестивалів, постійними членами журі українських та міжнародних конкурсів. Їхній фаховий рівень підтверджено сертифікатами відповідності стандарту Pivot Point International.

 

Керівництво

 

Михайло Михайлович Поплавський

Президент академії Президент академії. Доктор педагогічних наук, професор, автор багатьох книг за напрямом «Менеджмент та управління організацією».

 

 

 

Людмила Петрівна Дихнич

декан, кандидат історичних наук, доцент. Захистила дисертацію на тему «Феномен моди в соціокультурних процесах ХХ століття». Підвищувала кваліфікацію в сфері індустрії моди та краси у Росії, США та Італії.

Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Історія та теорія моди»; «Організація та режисура показу мод». Є провідним фахівцем в галузі індустрії моди. Автор нових освітньо-професійних програм та багатьох публікацій у фахових виданнях за напрямом кафедри. Проходила стажування в відомих закладах fashion-індустрії в США, Італії та Росії. Завжди на вістрії моди, генератор прогресивних ідей, зібрала високопрофесійну, творчу команду однодумців, що і є запорукою успіху кафедри і вдало виділяє її серед інших.

 

 

 

 

 

Науково-педагогічний склад:

 

Олена Георгіївна Ясинська

- доцент кафедри індустрії моди.
Освіта вища, економічна (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана). Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Історія та теорія моди»; «Дефіле»; «Організація модельних агенцій»; «Організація виставкової діяльності». Провідний фахівець кафедри індустрії моди, працює з першого дня її створення. Автор нових освітньо-професійних програм, бере активну участь у розбудові кафедри та факультету, є організатором фахових заходів - показів мод, творчих зустрічей з провідними спеціалістами фаху - засновниками модельних агенцій, дизайнерами одягу. Одна з кращих професійних моделей України. Ще у 80-х, представляла колекції одягу Українських дизайнерів у багатьох країнах світу - Франції, Австралії, Германії, Мексиці, Таїланді, Канаді, Турції, Хорватії, Болгарії, Росії, Білорусії, Молдови, Арменії.
Є високо досвідченим режисером-постановником показів, конкурсів краси і моди в Україні.

 

 

 

Сергій Павлович Ярешко

– доцент кафедри індустрії моди.
Діючий член Спілки художників України, учасник республіканських, всеукраїнських та міжнародних митецьких виставок. Роботи зберігаються в галереях і музеях України, а також в приватних колекціях України, Вірменії, Швеції, Франції, Греції, США. Автор нових освітньо-професійних програм. Закінчив у 1993 році Українську академію мистецтв за спеціальністю «Живопис» та здобув кваліфікацію «Художник-живописець», у 1996 році закінчив Українську академію мистецтв за спеціальністю «Живопис» та здобув кваліфікацію «Художник-графік». Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Кольорознавство»; «Основи композиції».

 

 

 

 

Володимир Анатолійович Забора

– доцент кафедри індустрії моди.
Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка та психологія школи, та викладання образотворчого мистецтва» та здобув кваліфікацію «Викладач». Автор нових освітньо-професійних програм. Навчався у міжнародних академіях «Schwarzkopf Professional». Провідний тренер-технолог та ASK-менеджер в косметичній фірмі «Schwarzkopf Professional». Постійний учасник майстер-класів щорічної міжнародної виставки парфумерії та косметики InterCHARM-Україна. Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Професійна етика»; «Організація діяльності салонів краси».

 

 

 

 

 

Людмила Валентинівна Попова

- доцент кафедри індустрії моди.
Провідний фахівець в області стилістики та фотомистецтва. Автор нових освітньо-професійних програм. Є автором нових освітньо-професійних програм, бере активну участь у розбудові кафедри та факультету. В професійному арсеналі має розробки образів для фото-відео індустрії. Має великий практичний досвід роботи в театрі та кіно. Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Основи стилістики»; «Стилістика образу»; «Основи композиції».

 

 

 

 

 

 

Ірина Володимирівна Похно

- доцент кафедри індустрії моди.
Закінчила у 2009 році Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Дизайн» та здобула кваліфікацію «Магістр дизайну стилю». Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Візаж»; «Боді-арт»; «Кольорометрія». Є автором нових освітньо-професійних програм, бере активну участь у розбудові кафедри та факультету. В професійному арсеналі має розробки декоративно-прикладних елементів для fashion-показів, фантазійних образів для фото-відео індустрії, кольорометричних практикумів. Проведено понад 150-ти авторських майстер-класів з візажу, впроваджено аерографію в дизайн образу.

 

 

 

 

Яна Миколаївна Левчук

– доцент кафедри.

Захистила дисертацію на тему «Масова музика як соціалізуючий чинник молодіжних субкультур України».
На кафедрі викладає дисципліни: «Історія театру і кіно», «Історія та теорія дизайну», «Історія мистецтв», «Історія образотворчого мистецтва».

 

 

 

 

 

Олена Вікторівна Костюченко

– кандидат психологічних наук, доцент кафедри індустрії моди

Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування сенсорних образів на основі нюхових відчуттів».
Науковий доробок становить більше п’ятидесяти наукових та науково-методичних праць, приймає активну участь у всеукраїнських, міжнародних, науково-практичних конференціях, форумах, семінарах. Займається дослідженням актуальних питань розвитку психології у менеджменті індустрії моди. Є автором нових освітньо-професійних програм. Працює над докторською дисертацією на тему: «Перцептивні основи образу світу у студентів». Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Психотехнології у fashion-бізнесі»; «Комплексний тренінг фахівця індустрії моди»; «Психологія художньої творчості».

 

 

Інна Валеріївна Ященко

– старший викладач, майстер міжнародного класу, Чемпіон України та СНД, бренд-технолог «Brelil Professional».

Викладає для студентів дисципліни: «Колористика», «Технологія конструювання стрижки», «Дизайн-форм» спеціальностей «Дизайнер зачіски». Навчання в США, Італії, Росії. Провідний технолог в косметичній фірмі «Brelil». Бере участь у проведенні фестивалів та є членом журі у професійних суддівствах конкурсів з перукарського мистецтва. 

 

 

 

 

 

Наталія Миколаївна Коннік

– Викладає для студентів дисципліни: «Техніка і технологія перукарської справи», «Сучасний дизайн технології зачіски» -
спеціальностей «Стиліст-візажист», «Дизайнер зачіски». Проходила навчання в Німеччині та Росії.

 

 

 

 

 

 

 

Леся Іванівна Шаповал

– 2006 р. приймала участь в міжнародному конкурсі PIVOT PROFI м. С. Петербург в номінації «Висока зачіска для наречених на довгому волоссі» отримала ІІ місце. З 2007 р. викладає в Київському національному університеті культури і мистецтв.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наталія Сергіївна Івановська

– Викладає для студентів дисципліни: «Постиж», «Мистецтво постижу» - спеціальностей «Стиліст-візажист», «Дизайнер зачіски», «Дизайнер стилю».Є нащадком династії постижерів. Журі конкурсів з перукарського мистецтва. Проходила навчання в Росії, Прибалтиці, Німеччині.

 

 

 

 

 

 

 

Еліна Марківна Паніна

– Закінчила міжнародний навчальний центр "Май" м.Санкт-Петербург за лідируючої світової методикою Pivot Point. Диплом з відзнакою з присвоєною кваліфікацією "перукар-модельєр". Навчання та здача іспиту з ексклюзивною програмою I - рівень Чоловік майстер. "Класичний курс". Рафаеля Казаряна. З 2007р. по 2009р. - Методист відділення перукарського мистецтва та відділення естетики, викладач міжнародного класу, представник на виставках краси "NICE" і "Невські береги" м.Санкт-Петербург. З 2011р. - Викладач Київського університету культури.

 

 

 

 

 

 

Алеся Олександрівна Романова

– У викладацькому стані з 2013 року, веде предмет "Декоративна косметика". Закінчила факультет індустрії моди КНУКіМ зі спеціальності "Дизайнер стиля" з відзнакою.  

 

Необмежені можливості, світові перспективи

Випускники академії отримують диплом державного зразка. Модельєри-перукарі отримують також Diploma Pivot Point. Захищенний від підробок та копіювання.

Diploma Pivot Point — це реальна можливість побудови міжнародної кар’єри. Власник цього диплому може працювати у будь-якій з 70-ти країн світу, що визнають дипломи Pivot Point. Випускники Pivot Point успішно займаються улюбленою справою у країнах Європи, Америці, Канаді, Японії.

Випускники академії користуються попитом в індустрії моди та fashion-бізнесу. Вони гарантовано отримують роботу в престижних салонах краси, модельних агентствах, театрах, фото- та кіностудіях, на телебаченні, в шоу-бізнесі.

Статус Diploma Pivot Point підкреслює комплекс засобів захисту від підробок та копіювання.

Diploma Pivot Point має:
1. свій унікальний номер, зареєстрований у базі даних випускників.
2. власник диплома може переконатися в його достовірності за адресою в Інтернеті:www.pivotpoint.ru
3. особливий папір з мікрочастинками;
4. псевдо-об’ємне зображення сферичної форми з сегментованим тисненням;
5. невидимий логотип Pivot Point, що світиться під дією
6. ультрафіолетового випромінювання.

 

 

ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ЩО ГОТУЄ СПЕЦІАЛІСТІВ ВИСОКОГО РІВНЯ ДЛЯ ІНДУСТРІЇ МОДИ ТА FASHION-БІЗНЕСУ

Так історично склалося, що професії перукаря або візажиста у нашій країні довгий час вважалися не надто серйозними. Достатньо закінчити 6-місячні курси або ПТУ і вже можна розпочинати відлік трудового стажу. Ми вирішили повернути мистецтву краси власне статус мистецтва. Досягнення цієї мети можливе лише за умови забезпечення високого рівня кваліфікації майбутніх спеціалістів. Саме таку освіту дає своїм студентам Київська академія краси.

Академія є структурним підрозділом Київського національного університету культури і мистецтв. Це новий престижний учбовий заклад з підготовки національної еліти для індустрії моди та fashion-бізнесу. Це справді високий рівень освіти. Адже:

  • академія — єдиний в Україні навчальний заклад, що має ексклюзивне ліцензійне право Міжнародної корпорації Pivot Point International (Чикаго, США) на підготовку модельєрів-перукарів за методикою Pivot Point, яка успішно використовується у 70 країнах світу;
  • це дипломи міжнародного зразка;
  • викладацький склад академії — провідні спеціалісти національного fashion-бізнесу;
  • це популярні, цікаві спеціальності, що мають попит на ринку;
  • це найсучасніша матеріальна база та якісні навчальні матеріали;
  • це заняття, які хочеться відвідувати.

Але, на жаль, академія може випускати не більше ніж 100 фахівців на рік. Для України це крапля в морі. Не зволікайте.

.

Відеогалерея

Контакти:

Україна, 01133, м. Київ, вул. Щорса 36-Б

(044) 285-03-17, 285-91-68

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви також можете поставити питання скориставшись спеціальною формою, що знаходиться у розділі "Контакти"