Українська академія

Перукарського мистецтва та декоративної косметики

Щоб бути найкращими у fashion-індустрії

На черговому відкритому семінарі з колористики та візажу студенти Української академії перукарського мистецтва та декоративної косметики поринули в атмосферу чарівності та краси.

Керівництво академії для проведення семінару обрало спеціальну лабораторію, дизайн якої виконаний у найкращих традиціях fashion-бізнесу. Ідеальне світло, чіткі рухи команди професіоналів, безліч цікавих пензликів і гребінців з головою занурили глядацьку аудиторію у неймовірний багатогранний світ візажу та стилю.

 

Розпочався семінар таємничо, притушилось світло і до зали ввійшли викладачі – Інна Валеріївна Ященко та Ірина Володимирівна Похно. Відкрила семінар Інна Ященко, яка ділилась тонкощами колорування. Далі естафету прийняла Ірина Похно. Вона розкрила для студентів секрети створення фантазійних образів за допомогою візажу для фотосесій та дефіле.

Обмін професійним досвідом між майстрами найвищого класу, переможцями міжнародних і національних конкурсів індустрії краси та талановитими і гламурними п’ятикурсниками, які зібрались в залі відбувався в творчому тандемі. Студенти ставили цікаві запитання, допомагали у підборі кольорів для макіяжу, фарбування та технік їх виконання, а викладачі в свою чергу давали вичерпні відповіді та пишалися професіоналізмом своїх вихованців.

Моделями на практичному занятті були сміливі студентки. Перша модель кардинально змінила довжину волосся та його колір, а друга без жодного остраху в очах розпрощалась зі своїми бровами, одягнула футуристичний костюм та взула босоніжки на 30-ти сантиметровій платформі.

Своїми враженнями від проведеного майстер-класу поділилася Інна Валеріївна Ященко, старший викладач, майстер міжнародного класу, Чемпіон України та СНД, бренд-технолог «Brelil Professional»: «У своїй роботі я використовую фарбу без аміаку, призначену для професійного фарбування «Colorianne Shine». До речі, вона з’явиться в продажі лише взимку, а студентам вже зараз доступна ця інновація.

Професійне ставлення до підбору матеріалів роботи та постійні практичні заняття на моделях та власних манекенах загартовує студентів Української академії перукарського мистецтва та декоративної косметики до перемог у численних національних та міжнародних конкурсах у сфері краси.

Наприклад, п’ятикурсники Олександр Сторожук і Злата Спіріна, розпочавши з перемоги в Міжнародному фестивалі дизайну та реклами «Молоді дизайнери назустріч ЄВРО-2012» КНУКіМ, вибороли перші місця ще в багатьох професійних конкурсах: Міжнародних Олімпійських змаганнях із перукарського мистецтва «Невские берега», Чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Молоді таланти України», Чемпіонаті з перукарського мистецтва «You Hair Awards», Міжнародному професійному турнірі перукарського мистецтва «КУБКА OSiS Schwarzkopf Professional».

Закінчивши роботу зі своєю моделлю, титулований візажист-стиліст, старший викладач Української академії перукарського мистецтва та декоративної косметики, Ірина Володимирівна Похно, також не приховувала своїх емоцій:

«Наші викладачі формують навчальний процес студентів таким чином, щоб врахувати нові тенденції в індустрії моди. Створюючи фантазійний образ, я продемонструвала такі техніки, як блиск і глянець, які є трендовими серед візажистів зі світовим іменем.

Допомагали мені в цьому і професійні інструменти, які я використовую на практичних заняттях, і якісна косметика і, власне, студенти. Було дуже приємно, коли у процесі створення образу вони мені давали професійні відповіді на мої запитання про особливості використання косметичних засобів в тих чи інших ситуаціях, розпитували про декоративні засоби, якими я користувалась під час створення образу.

Головне завдання кожного викладача академії – підготувати майcтрів з великої літери, справжніх професіоналів fashion-індустрії, фахівців майбутнього, які були б кращими за своїх вчителів. Саме тому я дуже горджуся своїми учнями».

P.S.: На відкритому семінарі жодна модель не постраждала!

Відеогалерея

Контакти:

Україна, 01133, м. Київ, вул. Щорса 36-Б

(044) 285-03-17, 285-91-68

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви також можете поставити питання скориставшись спеціальною формою, що знаходиться у розділі "Контакти"