Українська академія

Перукарського мистецтва та декоративної косметики

Команда італійських hair-дизайнерів в КНУКіМ

В середу, 12 жовтня, італійська команда стилістів «Хcentric» провела майстер-клас з елементами шоу для всіх поціновувачів fashion індустрії – майбутніх дизайнерів стилю та дизайнерів зачісок.

Глядачами грандіозного дійства були не тільки студенти різних курсів Української академії перукарського мистецтва та декоративної косметики, а й перукарі-професіонали з багатьох областей України та дизайнери зачісок елітних столичних салонів краси.

Організатор відкритого семінару декан Академії Людмила Петрівна Дихнич щиро подякувала гостям з далекої Італії за приїзд, неперевершену майстерність та щире бажання ділитись нею.

Почесний гість майстер-класу Віталій Генріхович Хоряк, директор департаменту косметики ТОВ «Петрус - Інвесткомпанія » (ТМ «Blelil») висловив впевненість, що кожен глядач у залі обов’язково досягне висот у перукарській майстерності, виконуючи одне просте правило: у процесі навчання потрібно використовувати лише ту косметику, якою користуються професіонали. Також пан Віталій представив справжніх гуру моди ХХІ століття - команду італійських стилістів «Хcentric».

Коли до аудиторії зайшли італійці присутні в залі були приємно здивовані їхньому вбранню та темпераменту. Головний стиліст - Giuseppe Assolvi – був одягенний у довгу спідницю-фартух, а його мужні плечі оперізували ремені, на яких висіли близько 40 заколок для волосся та різні види ножиць. Його колеги Adolfo Crocco та Gaspare Fiorino були менш ексцентричними у зовнішньому вигляді, але постійно дивували своїми жартами.

Майстер-клас відбувався в режимі нон-стоп на 12 моделях одночасно, а його тематику можна охарактеризувати, як «Нові образи сезону». Під час шоу також були продемонстровані ультрамодні техніки стрижки та фарбування волосся, останні тенденції, стилі та напрями шкіл перукарського мистецтва Італії. Hair-дизайнери встигли поділились багатьма секретами успіху перукарської майстерності.

Ось лише деякі з них:
«Ви не просто перукар – ви спеціаліст, який формує стиль людини за допомогою зачіски».
«Перетворити процес стрижки та фарбування на мінішоу».
«Використовувати лише високоякісні професійні фарби та інструменти для роботи з волоссям».
«Потрібно не просто фарбувати чи стригти волосся клієнтів, потрібно боротися за нього та лікувати його».
«Якщо не вистачає потрібного номеру фарби, змішувати різні кольори (допомагають в цьому точність пропорцій та знання колористики)».
«Для нейтралізації кольору волосся використовувати ремувер».
«Для натурального ефекту кучерів використовувати бігуді різного діаметру».

Лідер італійських стилістів «Хcentric» Giuseppe Assolvi від імені команди подякував організаторам за теплий прийом, а студентам–асистентам за активну допомогу і дав останню настанову: «Коли ви будете думати, що досягли вершини – не зупиняйтесь, а починайте свою роботу знову, якщо ж ви не будете так думати – робота дизайнера зачіски не для Вас!»

По закінченню майстер-класу студенти Української академії перукарського мистецтва та декоративної косметики, учасники відкритого семінару, отримали сертифікати міжнародного рівня від всесвітньовідомих італійських hair-дизайнерів.

Відеогалерея

Контакти:

Україна, 01133, м. Київ, вул. Щорса 36-Б

(044) 285-03-17, 285-91-68

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви також можете поставити питання скориставшись спеціальною формою, що знаходиться у розділі "Контакти"