Українська академія

Перукарського мистецтва та декоративної косметики

Сторінка: Навчання | Pivot Point

Київська академія краси — єдиний в Україні навчальний заклад, що має ексклюзивне ліцензійне право Міжнародної корпорації Pivot Point International (Чикаго, США) на підготовку кадрів за методикою Pivot Point.

Pivot Point — абсолютний світовий лідер у перукарському мистецтві

Школа Pivot Point існує вже 40 років
На сьогоднішній день Pivot Point — це 2800 навчальних центрів по всьому світу
Понад 60 000 випускників — модельєрів-дизайнерів екстра-класу
Міжнародна кар’єра. Дипломи Pivot Point визнані у 58 країнах світу
Інноваційні технології Pivot Point розроблені з урахуванням креативного досвіду модельєрів-перукарів, стилістів-візажистів міжнародного класу
Практичні заняття з перших днів. Студенти отримують персональні фірмові перукарські набори з унікальними манекенами та ексклюзивними накладками з натуральним волоссям різної довжини
Досконала практична майстерність + глибоке розуміння теорії моделювання стрижки
Знання і розуміння технології Pivot Point виключає помилки

Пропонуємо вам ознайомитися з історією Pivot Point.

Поєднання науки та мистецтва

Професійна підготовка здійснюється за принципом «від простого до складного»: від геометрії стрижки до завивки волосся, його фарбування і моделювання зачіски. Суть цієї методики — в поєднанні геометричних принципів побудови із скульптурною виразністю при створенні зачіски. Дві третини навчального процесу складають практичні заняття на латексних манекенах з натурального волосся. Такий підхід дає змогу швидко й ефективно набути професійних вмінь і навичок. Віртуозне володіння інструментами — запорука досягнення вершин професійної майстерності.

Сучасні технічні засоби — на кожному занятті

Pivot Point — єдина в світі методика, що передбачає використання технічних засобів відповідно до теми кожного заняття. Обов’язковим є інструктаж за допомогою DVD-систем. Методика реалізується на основі індивідуального навчального матеріалу з опрацюванням персональних підручників-конспектів.

Практична основа

В основі навчальної системи Pivot Point — чотири базові стрижки: тверда, градуйована, прогресивна і одноподібна. Ці форми використовуються в різноманітних вправах протягом всього курсу навчання. Кожна форма може бути опрацьована як окремо, так і в різних комбінаціях, що дає змогу створювати ідеальні зачіски.

Студенти академії постійно беруть участь у змаганнях серед шкіл Pivot Point. У конкурсах беруть участь такі школи, як учбовий центр «МАЙ» в Санкт-Петербурзі, провідні школи Pivot Point в Казахстані, Білорусі та Росії.


Індивідуальний набір студента Pivot Point

Лео Пасаж,
засновник Pivot Point

Відеогалерея

Контакти:

Україна, 01133, м. Київ, вул. Щорса 36-Б

(044) 285-03-17, 285-91-68

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви також можете поставити питання скориставшись спеціальною формою, що знаходиться у розділі "Контакти"